Crussis e-Hard 10.11-PRO 715Wh 2026
Výrobce: Crussis Kód produktu: e-Hard 10.11-PRO (715 Wh) Doprava a platba
Crussis e-Hard 10.11-PRO - Vstupenka do světa horských dobrodružství
Rychlé, lehké a výkonné elektrokolo pro sportovní jízdu po lesních cestách, singletracku nebo do kopce - to je CRUSSIS e-Hard 10.11-PRO, elektrokolo, které ocení aktivní jezdci hledající rychlou odezvu, přímý přenos energie a spolehlivý výkon. Hardtailový rám s tuhou zadní částí zajišťuje přímou odezvu a stabilní ovládání elektrokola v technickém terénu, aniž by byla ohrožena kontrola při rychlé jízdě.
Výkon zajišťuje motor PANASONIC GXM (100 Nm), který nabízí plynulý a přirozený záběr. Jeho tichý chod a rychlá odezva zajišťují stabilní pomoc, ať už šlapete do prudkého kopce, nebo letíte po rovině. Energii dodává baterie LG Li-Ion s kapacitou 715 Wh (19,88 Ah) a dojezdem až 170 km, která je elegantně integrovaná do rámu a zachovává sportovní geometrii a nízké těžiště elektrokola. Vidlice ROCKSHOX LYRIK ULTIMATE 29" (zdvih 140 mm) tlumí nárazy a umožňuje přesné ovládání v technickém terénu pro pohodlnou jízdu po nerovném povrchu. Pohon SRAM GX Eagle AXS T-Type (1×12 ) poskytuje široký rozsah převodů, takže zvládnete prudká stoupání i rychlé sjezdy.
Bezpečné zastavení zajišťují hydraulické brzdy SRAM DB8 Stealth (200mm kotouče vpředu i vzadu), které poskytují spolehlivou kontrolu na každém povrchu. Kola o velikosti 29" kombinují stabilitu a trakci, umožňují hladký průjezd přes překážky a poskytují jistotu při rychlých sjezdech. Barevný displej LCD PANASONIC poskytuje informace o režimu asistence, rychlosti a dojezdu v reálném čase.
CRUSSIS e-Hard 10.11-PRO je ideálním partnerem pro jezdce, kteří hledají rychlý, lehký a spolehlivý e-MTB hardtail připravený na technický terén a svižné sportovní výlety.
Parametry
| Hmotnost | cca. 22kg |
|---|---|
| Nosnost | 120 kg |
| Motor | Panasonic GXM |
| Baterie | LG Li-Ion 36V / 715 Wh (19,88 Ah) |
| Výkon motoru | PANASONIC GXM, 250W (MAX 600W) 100 Nm |
| Počet převodů | 1 x 12 |
| Vidlice | ROCKSHOX LYRIK ULTIMATE 29", zdvih 140 mm, offset 44 mm |
| Zadní plášť | MAXXIS FOREKASTER 29x2.60 |
| Přední plášť | MAXXIS FOREKASTER 29x2.60 |
| Přehazovačka | SRAM GX Eagle AXS T-Type, 12 rýchlostí |
| Rok | 2026 |
| Představec | CRUSSIS AL 35 mm, uhol 0°, Ø 35 mm |
| Řetěz | SRAM GX Eagle T-Type Flattop 126 článkov, 12 rýchlostí |
| Ráfky | CRUSSIS 29" disc, dvojstenné, vložkované, 30 mm |
| Náboj přední | CRUSSIS disc, priemyselné ložiská, 32D, BOOST pevná os 15x110 mm |
| Náboj zadní | CRUSSIS disc, priemyselné ložiská, 32D, BOOST pevná os 12x148 mm |
| Sedlovka | X-FUSION MANIC 30,9 Ø, teleskopická, zdvih S - 125 mm, M - 150 mm, L - 170 mm, XL - 190 mm |
| Sedlo | Fizik Terra Ridon X5 - 145 mm |
| Nabíječka | 4 A (součást výbavy) |
| Řazení | SRAM AXS Pod Controller Rocker Right, MMX |
| Hlavové složení | ACROS tapered 1 1/8" - 1,5", ICR |
| Gripy | RACEFACE Getta, 30 nebo 33 mm, čierne |
| Snímač šlapání | torzný |
| Priemer kolies | 29" |
| Doplnky | predný blatník, vodítko reťaze |
| Dojazd | Zvýšený (150-170 km), až 170km |
| Farebná varianta | Viacfarebné |
| Modelová séria | PRO |
| USB port | nie |
| Asistent chôdze | áno |
| Kapacita batérie | 715 Wh (19,88 Ah) |
| Modely | Hard PRO |
| Umiestnenie motoru | stredový |
| Primárna farba - elektrobicykel | strieborná |
| Sekundárna farba - elektrobicykel | červená |
| Farebnosť | červená, strieborná |
| Pre koho | Pre dospelých |
| Kategória elektrobicykla | Horské |
| Rám | Alu 6061 |
| Riaditka | RACEFACE Chester AL 35 mm, šírka 780 mm, rise 20 mm |
| Ovládanie | PANASONIC GXM LCD panel, farebný displej |
| Riadiaca jednotka | Integrovaná v motore |
| Kazeta / viackolečko | SRAM XS-1270 Eagle T-Type 10-52 Z |
| Prevodník a kľuky | SRAM T-Type Eagle 34 Z, SAMOX ISIS 165 mm |
| Brzda predná | SRAM DB8 Stealth, hydraulická, rotor 200mm |
| Brzda zadná | SRAM DB8 Stealth, hydraulická, rotor 200mm |
| Sedlová objímka | CRUSSIS AL, čierna 34,9 mm |