Elektrická koloběžka Lera Scooters C7 3000W modrá
Výrobce: Leramotors Kód produktu: 129 Doprava a platba
Novinka pro letošní rok. Elektrická koloběžka Lera Scooters C7 3000W . Tato koloběžka vás oslní nadčasovým designem a motorem o výkonu 3000W který zajišťuje silnou akceleraci a rychlost 25 km/h (možnost odblokovat - informujte se) . Jeho předností je komfortní sedlo pro dlouhé cesty a také kvalitní tlumiče s nastavitelným zadním tlumičem pro pohodlnější jízdu. Při jízdě na tomto elektroskútru si budete připadat, že řídíte opravdu výjimečný stroj. Elektroskútr disponuje LED světly, blinkry a digitálním displejem Lera Scooters nové generace. Nechybí ani alarm s dálkovým ovládáním. Kapacita stoupání 25 stupňů. Skútr má ocelové tělo a hliníkovou odpruženou vidlici. Elektroskútr lze přihlásit na SPZ.
Parametry
| Hmotnost | 87 kg |
|---|---|
| Rychlost | 25 km/h (možnosť odblokovať - informujte sa) |
| Materiál | ocelové telo + hliníková vidlica |
| Nosnost | 200 kg |
| Motor | 3000 W so spiatočkou |
| Baterie | 30Ah/ 60V |
| Brzdy | hydraulické kotúčové |
| Kolesá | 12" |
| Řízení | cez riadidlá |
| Umístění motoru | v zadnej časti |
| Doba nabíjania | 4-6h |
| Svetlo | predné LED, LED blinkre |
| Dojazd | 75 km |









