Elektrická koloběžka Lera Scooters C8 2000W modrá
Výrobce: Leramotors Kód produktu: 42 Doprava a platba
Velký a pohodlný elektrický skútr Lera Scooters C8 s motorem o výkonu 2000 W a dojezdem až 65 km je tím pravým dopravním prostředkem, který vás na všech silnicích (neblokovaných - informujte se) proveze rychlostí 25 km/h. Baterii lze dobít za 6 h a snadno mimo koloběžku. Mezi hlavní přednosti této koloběžky patří velká kola, pohodlné sezení a bohatá výbava - ( dálkové ovládání, alarm, 3 rychlosti, zpátečka, tři digitální displeje - Nejvybavenější koloběžka na trhu)
Technické specifikace: - koloběžka je vybavena systémem pro jízdu v terénu, který umožňuje jízdu v terénu:
- Rozměry: 2030 x 850 x 1100 mm
- Rozvor: 1520 mm
- Výška sedla: 550 mm
- Rozměr kol: přední 130/70 12'' nahuštění - 2,5 baru, zadní 215/40 12'' nahuštění - 3 bary
- Hmotnost: 66 kg
- Nosnost: 200 kg
- Stoupavost: 20 %
- Rychlost: 25 km/h (neblokovatelná - informujte se)
- Dojezd: až 65 km (v závislosti na hmotnosti uživatele a terénu)
Baterie:
- Lithium-iontová
- Napětí: 60 V
- Kapacita: 20 Ah
Motor:
Stejnosměrný bezkartáčový motor (záruka 5 let)
Výkon: 2000W
Nabíjení:
- Vstupní napětí: 100 - 240VAC 50 - 60Hz
- Výstupní napětí: 67,2 - 4A
- Doba nabíjení: 5 - 6 hodin
- Nabíjení probíhá při napětí 230 V. Nabíječka se po nabití baterie automaticky vypne.
Koloběžku lze zaregistrovat na registrační značku a provozovat na silnicích
Parametry
| Hmotnost | 66 kg |
|---|---|
| Rychlost | 25 km/h (možnosť odblokovať - informujte sa) |
| Rozměry | 203 x 85 x 110 cm |
| Nosnost | 200 kg |
| Motor | 2000 W |
| Baterie | Li 20Ah/ 60V |
| Kolesá | predné 130/70-12" hustenie 2,5 bar; zadné 215/40-12" hustenie 3 bar |
| Řízení | cez riadidlá |
| Typ motora | bezkartáčový jednosměrný |
| Umístění motoru | v zadním kole |
| Doba nabíjania | 5-6 h |
| Dojazd | 65 km |





