Elektrické autíčko Beneo Motors OFFRIDE 4x4² Dvoumístné 12V, černé, MP3 Přehrávač s USB/AUX vstupem, Pohon 4x4, Lithiová Baterie, EVA kola s odpružením, Dálkový ovladač, LED Světla
Výrobce: Beneo Kód produktu: 8586019946246 Doprava a platba
Elektrické autíčko Beneo Motors Offride 24V
Pohon 4X4
NOVINKA: Lithiová baterie (21.6V/5Ah), Nastavitelný rám
Vysoce výkonné elektrické autíčko Offride s nosností až do 60 kg pro opravdovou jízdu bez jakýchkoli omezení oproti klasickým autíčkům v terénu. Díky vysokému podvozku a obřím kolům o průměru 40 cm a kovové konstrukci je tento model velmi odolný!
Toto elektrické autíčko zaujme nejen svým designem, ale také bohatou výbavou. Je vybaveno svítícími LED světly vpředu i vzadu, které nejen zvyšují viditelnost, ale také dotvářejí autentický vzhled skutečného vozidla. Multifunkční volant obsahuje tlačítka pro efektní troubu, dětské písničky i moderní hudbu. Zabudovaný MP3 přehrávač je vybaven vstupy USB a AUX a nabízí možnost ovládání hlasitosti i přepínání skladeb, díky čemuž si malý řidič může jízdu ještě více užít.
Pohodlí a bezpečnost zajišťuje nastavitelný bezpečnostní pás na sedadle, který udrží dítě stabilně a bezpečně po celou dobu jízdy. Autíčko má otevírací kapota, což zvyšuje zážitek ze hry. Na palubní desce se nachází indikátor stavu baterie, který vás včas upozorní, když bude třeba dobít akumulátor.
- Offride nabízí možnost nastavení délky karoserie, díky čemuž lze vůz snadno přizpůsobit velikosti dítěte – zajišťuje tak pohodlný dosah na pedály a optimální jízdní pozici.
V Offridu se nacházejí čtyři výkonné motory o výkonu 55 W , které pohánějí všechna čtyři kola. Díky náhonu 4x4 a možnosti volit mezi dvěma rychlostmi vpřed a jednou vzad zvládne autíčko i jízdu v terénu. Vysoký výkon, kvalitní zpracování a bohatá výbava dělají z tohoto modelu ideální vůz pro malé dobrodruhy – nejen na rovný povrch, ale také na offroad jízdu.
- Elektrická brzda umístěná na motorech - po uvolnění plynového pedálu se aktivuje a autíčko se rychleji zastaví než u ostatních modelů
Lithiová baterie (21.6V5AH):
- Dlouhá životnost – Vydrží více nabíjecích cyklů.
- Vysoká kapacita – Jsou lehké a výkonné.
- Rychlé nabíjení – Nabíjejí se rychle a pomalu se vybíjejí.
Plynulé zrychlení - Po sešlápnutí plynového pedálu se autíčko rozjede, přičemž je rozjezd řízen elektronicky tak, aby byl plynulý díky integrovanému plynulému zrychlování . Díky tomu při sešlápnutí pedálu nedochází k nepříjemnému trhnutí při rozjezdu.
2,4 GHz dálkové ovládání s párováním na konkrétní autíčko:
- NOUZOVÁ BRZDA NA DÁLKOVÉM OVLÁDÁNÍ - vypíná všechny jízdní funkce autíčka. Opětovné stlačení nouzové brzdy znovu aktivuje jízdní funkce. Tato novinka poskytuje maximální kontrolu rodiče nad vozidlem a bezpečné používání.
- Možnost nastavení rychlosti jízdy na dálkovém ovládání – inovované dálkové ovládání umožňuje rychlost jízdy nastavit rodičům i během jízdy.
- Indikátor nastavené rychlosti na dálkovém ovládání
Tento model je vytvořen pro řádné užívání bez ohledu na povrchu terénu díky následující výbavě:
- Speciální velká měkká EVA kola o průměru 40cm
- Masivní konstrukce pro vyšší bezpečnost
- Bezpečnostní pás
- Sportovní/Offroad design
Obsah balení:
- 1 x Autíčko
- 1 x Lithiová baterie
- 1 x Nabíječka 24 V
- 1 x Návod k použití
Technické specifikace / Rozměry produktu
- Rozměry: 130.4 x 90 x 90 cm
- Rozměry balení: 118 x 72 x 49 cm
- Vhodné pro dvě děti
- Motor s plynulým rozběhem
- Měkká EVA polymerová kola
- Odpružené nápravy
- 2,4 GHz dálkové ovládání
- Bezpečnostní pásy
- Otevírací dveře
- Nastavitelný rám karoserie
- LED Světla
- AUX/USB vstup na MP3 Přehrávači
- Hmotnost vozidla: 37 kg
- Nosnost: 60 kg, testována až do 80 kg (Parametry uvedené v návodu se vztahují na základní vybavení)
- Rychlost: 3 - 7 km/h.
- Pohon: 4x 55W Motor 24V
- Baterie: Lithiová (22.2V4.5AH)
- Nabíjení: od 4 do 5 hodin
- Délka jízdy: 2 až 3.5 hodiny, záleží na hmotnosti a terénu
- Věková kategorie: 3 až 8 let
Poznámka :
Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny bezpečnostní normy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.
Parametry
| Délka | 130,40 cm |
|---|---|
| Šířka | 90,00 cm |
| Zpracování karoserie | Plastové |
| Sedadla | 2 |
| Typ kol | Mäkké EVA kolesá |
| Dárkové balení | Áno |
| Voltmetr | Áno |
| Druh baterie | Lítiová 21.6V/5Ah |
| Odpružení | Áno |
| Přední světla | Áno |
| Zadní světla | Áno |
| Plynulý rozjezd | Áno |
| Príkon (W) | 4 x 55W |
| Rozmery - výška (cm) | 90 |
| Rozmery - šírka (cm) | 90 |
| Rozmery - dĺžka (cm) | 130.4 |
| Rozmery balenia - výška (cm) | 49 |
| Rozmery balenia - šírka (cm) | 72 |
| Rozmery balenia - dĺžka (cm) | 118 |
| Nosnosť: max | 60 |
| Max. testovaná nosnosť | 80 |
| Priemer kolesa (cm) | 40 |
| Výkon (W) | 4 x 55W |
| Ďiaľkové ovládanie | 2,4Ghz |
| Zvuky a Hudba | MP3 prehrávač s USB/SD portom |
| Manuál | Áno |