Elektrokolo Engwe EP-2 Pro 2022 oranžová

Původní cena 29 999 Kč. Ušetříte 13% (4 009 Kč) 25 990 Kč
Externí sklad (dodání 10 – 14 dní)
ks

Výrobce: Engwe Kód produktu: 8711600010ORG Doprava a platba

Elektrokolo ENGWE EP-2 PRO je nadupané skládací horské kolo s 20palcovými pneumatikami FAT TIRE a masivním rámem z hliníkové slitiny. Toto horské elektrické kolo je vybaveno extra silným 750W motorem, který dosahuje rychlosti až 45km/ha nezklame vás ani v náročném terénu. ENGWE EP-2 PRO se i díky skvělým parametrům a nízké ceně stal nejoblíbenějším e-bikem na Evropském trhu.

ep-20-pro-black-13.jpg

DOJEZD VĚTŠÍ AŽ O 35%!

Nadupaný E-bike je vybaven až třemi jízdními režimy a až 5 úrovněmi výkonu v režimu pomoci. Kvalitní lithiová baterie o výkonu 48V 13Ah zase zajišťuje dojezd až do 80km na jedno nabití v režimu pomoci. Multifunkční displej, kvalitní hydraulické odpružení na přední vydlice i silné kotoučové brzdy vás podrží v každé situaci. Baterie je také snadno odnímatelná. Tři jízdní režimy, s možností nastavení asistenta nebo i plně elektrický režim pro odpočinek a relaxaci během jízdy. LCD displej zobrazuje informace, jako je rychlost, vzdálenost či úroveň nabití baterie.

ep-20-pro-black-15.jpg

PŘENESTE SVÉ VĚCI POHODLNĚ A RYCHLE

Elektrokolo je také vybaveno přehazovačkou Shimano, u které si můžete zvolit libovolnou rychlost jízdy. Perfektní brzdy zase plně chrání vaši bezpečnost. Díky vyměnitelné baterii můžete baterii nabíjet v rámu nebo ji snadno vyjmout pro pohodlné nabití doma. Silný rám z hliníkové slitiny, odolný zadní nosič pro náklad nebo nákup! Vysoká houževnatost a silná odolnost proti korozi. Přední vidlice je vyrobena z vysoce pevné uhlíkové oceli a je vybavena komfortním tlumením nárazů. Kvalitní a odolné železné blatníky.

ep-20-pro-black-14.jpg

OFF-ROAD JÍZDA, PŘIZPŮSOBTE PŘEDNÍ VIDLICI KAŽDÉMU POVRCHU

Klíčové vlastnosti:

  • Využití: Elektrokolo ENGWE EP-2 PRO je jako stvořené pro dynamickou jízdu terénem, ​​či rozbitými uličkami města. Elektrokolo je skvělým pomocníkem při každodenním dojíždění do práce či do školy tak pro vyřázení se na cyklotrase nebo lesními cestičkami.
  • Komfort: Elektrokolo je vybaveno kvalitními „tučnými“ pneumatikami FAT TIRE o velikosti 20 – Palců, takové pneumatiky jsou při jízdě na kole možná zátěží ale při e-biku vám dopůjčí pohodlí, dokonalé tlumení nerovností ale i odvahu a stabilitu při jízdě terénem. Rám na kole je velmi kvalitně zpracován a maximálně pevný, v rámu naleznete osazenou kvalitní baterii od výrobce ENGWE a výkon baterie je 48V 13Ah, baterie zajistí dojezd do přibližně 80 kilometrů v režimu pomoci.
  • Odpružení: Odpružení přední výdlice je kvalitní a komfortní, při jízdě se nemusíte obávat nerovností a vydlici lze aktivně nastavovat.
  • Osvětlení: Elektrokolo je samozřejmě osvětleno předním a zadním světlem, dobře čitelný displej zase zajišťuje kontrolu všech informací přímo před vámi.
  • Ovládání: Ovládání kola je velmi intuitivní a navyknete si na něj velmi rychle, jízdní režimy si volíte na pravé straně řídítek tlačítkem + nebo –, na levé straně řídítek také naleznete osazený zvonek. Na pravé straně řídítek je osazena přehazovačka Shimano s možností 7 převodů a také zde naleznete akcelerátor pro přidávání plynu zápěstím. Tento akcelerátor slouží právě pro jízdu bez „pomoci“ tedy na plně elektrický režim bez pedálování. Přibližně po 8 sekundách začne být aktivní i tempomat a elektrokolo si táhne sám.
  • Skládání: Celé elektrokolo je možné během pár vteřin složit do sebe, což zajišťuje velmi kompaktní rozměry při přepravě v kufru auta, skladování v garáži, či v bytovém sklepě.
  • Posed: Sedadlo je výškově nastavitelné a překvapivě pohodlné, velkým pomocníkem je odolný zadní nosič pro nákup nebo jiný náklad, který potřebujete přepravit.
  • Ke kole jsou dodávány také klíče pro uzamčení, resp. vypnutí baterie. Bez klíčů je ebike nepoužitelný.

Parametry

Motor Engwe, 750 W
Brzdy kotoučové
Drive 80 km
Velikost kol 20"
Počet převodů 1 x 7
Displej LCD
Na mě Al 6061
Materiál rámu hliníková zliatina
Přenos síly zadní
Vidlice vysokopevná uhlíková oceľ, nastaviteľná
Odpružená vidlice ano
Zadní brzda kotúčová
Přední brzda kotúčová
Zadní plášť tučná pneumatika
Přední plášť tučná pneumatika
Přehazovačka Shimano
Blatníky áno, železné
Maximální nosnost 150 kg
Rok 2022
Ráfky 20"
Náboj zadní -
Sedlo výškovo nastaviteľné
Nosič ano
Stojan ano
Osvětlení predné a zadné
Nabíječka áno, 8 hodín pre plné nabitie
Řazení Shimano, 7 rýchlostí
Typy programů 3 jazdné režimy
Zvonek ano
Hmotnost 34 kg
Baterie Engwe, 48V/13Ah
Výkon motoru 750 W