Horské elektrokolo Crussis e-Largo 8.7-S 2022

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Vážení, tento e-bikový stroj s 29“ koly, silnější baterií a nabitou výbavou, to je něco pro vás! Elektrobike Crussis e-Largo 8.7-S jsme vyvinuli právě pro vás, pro vaše výlety přírodou, cestou necestou, po rovinách, přes kopce i na toulání po horách, po místech, kam jste se například se svým kolem ještě neodvážili. Není na co čekat. Šlápněte do pedálů, elektrokolo Crussis e-Largo 8.7-S je připraven vyrazit s vámi! Pokud byste přesto zatoužili po modelu se silnější baterií, podívejte se na ebike e-Largo 8.7-M/L nebo elektrokolo s lepší doplňkovou výbavou (vidlice, motor…), mrkněte na e-Largo 9.7-S/M/L, který je vybaven motorem Bafang M500.

Motor - elektromotor BAFANG Max Drive (M400)

O nominálním výkonu 250W (max 500W), skvěle balancuje mezi točivým momentem a spotřebou, která je pro e-bike vždy kritická. Při zachování nízké spotřeby nabízí opravdu vysoký točivý moment až 80 Nm. Elektromotor je vybaven torzním snímačem síly šlapání. Regulaci výkonu motoru provádí řídící jednotka, která neustále vyhodnocuje, jakou silou jezdec šlape do pedálů. Zjednodušeně řečeno vše funguje tak, že čím větší výkon při jízdě (při šlapání do pedálů) vynaložíte, tím více vám motor pomůže.

Displej - BAFANG LCD barevný

Přehledný barevný LCD displej zobrazuje kromě základních informací týkajících se stavu baterie a aktuálně využívaného stupně asistence i další údaje týkající se jízdy (rychlost, ujetá vzdálenost aj.). Váš cyklocomputer tak můžete nechat doma, nebudete jej už potřebovat. Displej je dále vybaven USB konektorem umožňujícím dobíjení mobilních zařízení (telefon, navigace, osvětlení aj.). Dobíjet svá zařízení tak můžete i mimo civilizaci, což se zejména při delších výletech může hodit.

Baterie - Panasonic 630 Wh (17,5 Ah)

Srdcem elektrokola dodávajícím energii do systému je baterie s Li-Ion články Panasonic 36V / 630 Wh (17,5 Ah). Baterie je schopna dovézt elektrokolo na jedno nabití až do vzdálenosti 150 km. Vždy ovšem samozřejmě závisí na profilu trati a způsobu využití asistence.

Vidlice - ROCKSHOX FS Judy Silver TK Solo Air 29"

Vzduchem tlumená vidlice ROCKSHOX FS Judy Silver TK Solo Air 29" se zdvihem 100 mm je skvěle přizpůsobivá váze cyklisty. Stačí jednoduše upravit tlak vzduchu ve vidlici a e-bike plně přizpůsobit vaší váze a stylu jízdy. Dobře nastavená vidlice pak v terénu, zatímco na rovném povrchu zbytečně „nepropružuje.“ Pružení lze uzamknout pomocí uzavírání z korunky vidlice.

Řazení - SRAM SX Eagle, 12 rychlostí

Technologie Eagle™ přináší hladké a přesnější řazení s výjimečnou spolehlivostí. Technologie Eagle™ je revolucí v MTB, protože cyklistům nabízí jednopřevodníkový pohon, který je navržen přesně podle potřeby – nízká hmotnost, odolnost, intuitivní ovládání a rozsah převodů pro jízdu ve všech terénech. Eagle™. SX Eagle™ je zde, aby umožnil snadnější přístup k výhodám systému Eagle™ pro mnohem více cyklistů než kdykoli předtím.

Parametry

Baterie Panasonic Li-Ion 36 V / 630 Wh (17,5 Ah)
Blatníky -
Brzdy hydraulické
Displej Bafang LCD panel, barevný
Gripy Crussis, 100% silikon
hlavové složení Semi 1 1/8
hmotnost je nutné zvážit na prodejně
Kazeta / volnokolečko SRAM CS-PG1210 Eagle, 11-50z
Materiál rámu hliníkový
Maximální nosnost 120 kg
Alu 6061
Motor BAFANG MAX drive (M400), středový, 250W (max 500W), 80 Nm
Nabíječka 2 A (součást výbavy)
náboj přední CRUSSIS disc, ložisko venček, 32D
náboj zadní CRUSSIS disc, ložisko venček, 32D
Nosič -
odpružená vidlice ano
osvětlení -
pedály WELLGO, alu s odrazkou
počet převodů 1 x 12
přední brzda SHIMANO BR-MT410, nebo SRAM Level, hydraulická, rotor 180 mm
přední plášť MAXXIS Ardent 29 x 2,40
představec Crussis Al, 60 mm, pevný
Přehazovačka SRAM Eagle SX 12s
přenos síly centrální
přesmykač -
Převodník SRAM X-SYNC 2 38Z
Ráfky CRUSSIS 29 ", , dvoustěnné, vložkované, 25 mm
řazení SRAM SX Eagle
řetěz SRAM Eagle SX 12s
Řídit 150 km
Řídítka CRUSSIS Al, 760 mm
Rok 2022
Sedlo Královský
Sedlovka CRUSSIS se zámkem, 30,4/350 mm
Stojan -
středové složení -
typy programů 5 stupňů asistence
velikost kol 29 ', ',
velikost rámu 18 ", , 20",
vidlice RockShox FS Judy Silver TK Solo Air 29 ", , zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice
výkon motoru 250 W, max. 500 W
zadní brzda SHIMANO BR-MT410, nebo SRAM Level, hydraulická, rotor 160 mm
zadní plášť MAXXIS Ardent 29 x 2,40
zvonek -