NuSkin AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste 110 g

Původní cena 435 Kč. Ušetříte 32% (141 Kč) 294 Kč
Na skladě - ihned k odeslání
ks

Výrobce: Nu Skin Kód produktu: 97001647 Doprava a platba

Neexistuje lepší pocit než sebevědomí, které přichází s krásným úsměvem – a přesně to získáte se zubní pastou AP 24 Whitening Fluoride Toothpaste . Tento oblíbený produkt Nu Skin jemně zesvětluje zuby, pomáhá předcházet zubnímu kazu a bojuje proti tvorbě zubního plaku, zatímco jeho jemné složení s vanilkou a mátou osvěžuje dech pro dlouhotrvající pocit čistoty a čerstvě umytých zubů.
Pokud jsou vaše zuby zabarvené, ztmavené nebo znečištěné různými potravinami, tabákem nebo nápoji, zubní pasta AP 24 Whitening Fluoride Toothpaste odstraní tyto skvrny a vašim zubům vrátí jejich přirozenou barvu.

Netto hmotnost 110 g

Výhody

  • Zesvětluje zuby prostřednictvím kombinace tří složek.
  • Zanechává v ústech dlouhotrvající pocit hladkosti a čistoty.
  • Osvěžující příchuť vanilky a máty.

Klíčové složky

  • Vlastní směs hydratovaného silikagelu a hliníku (oxidu hlinitého) – jedinečná kombinace, která leští a čistí zuby, aniž by narušovala sklovinu.
  • Směs AP 24 – patentovaná složka dimetikon, která bojuje proti zubnímu plaku, a povrchově aktivní látky, které dokážou pevně obalit zub a zajistit delší pocit hladkých zubů a svěžího dechu.
  • Monofluorofosfát sodný – pomáhá chránit před zubním plakem.
  • Příchuť vanilky a máty – dynamická chuť vanilky a máty přináší čistý a osvěžující pocit.

Používání

Pokud máte zuby důkladně nejméně dvakrát denně nebo ještě lépe po každém jídle, pokud máte dostatek času, pokud to není stanoveno jinak zubním nebo všeobecným lékařem. Pro děti mladší 6 let: použijte množství zubní pasty o velikosti hrášku a dohlížejte na zvyky dětí při čištění zubů, aby se omezilo polykání.
Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 6 let nebo těch rošťáků, kteří vytlačují pastu z horní části tuby: v případě příjmu fluoridu z jiných zdrojů se poraďte se zubařem nebo všeobecným lékařem. Tento výrobek obsahuje monofluorofosforečnan sodný.

Složení

Aqua, Hydrated Silice, Sorbitol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Tetrasodium Pyrophosphate, PEG-12, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Lauryl Sulfate, Dimethicone, Poloxamer 338, Poloxamer 407, Cellulose Gum, Sodium Sudium CI 77891, Limonene.