Tenisová raketa Wilson Clash V2.0 100

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Původní cena 6 290 Kč. Ušetříte 29% (1 810 Kč) 4 480 Kč
ks

Výrobce: Wilson Kód produktu: WR074011U Doprava a platba

Wilson právě představil druhou generaci inovací závodních raket na trhu - CLASH 100 V2 . Raketa je vyvážená na rukojeti, velmi pružná, ale stále stabilní s vynikající kontrolou. Wilson Clash 100 je mimořádně ovladatelná raketa s unikátním flexibilním rámem přesností a silou díky vylepšené technologii FortyFive. Tato dlouho očekávaná novinka je určena pro všechny generace hráčů a hráček, kteří se chtějí tenisem bavit a svých cílů chtějí dosáhnout co nejsnazším způsobem. Wilson Clash hroutí mýty a posouvá hranice.

Nástupce revolučního modelu Clash šokuje nejen působivou údernou silou bez ztráty kontroly, ale také svým vzhledem. Design nejvyšších modelů Clash 100, Clash 100 PRO a Clash 98 má na rámu rakety reliéfní nápis Clash. Tento naprosto jedinečný prvek, který se v tenisovém světě ještě nikdy neobjevil, je odvážným krokem společnosti Wilson, který dodává raketě na jedinečnosti. V kombinaci s pogumovaným rámem v extravagantním barevném schématu Anodized Elastic Infrared okamžitě upoutá pozornost všech zvědavců.

Wilson Clash 100 je tak chytře zkonstruována, že bude sedět vším a navíc je mimořádně šetrná k ruce a lokti, tedy ji ocení i hráči, kteří trpí tímto zdravotním handicapem.

Celý rám Wilson Clash 100 je netradiční, novátorský a proto se není čemu divit, že má raketa také svůj vlastní specifický zvuk. Ten je při perfektním zásahu středem velmi hlasitý a uklidňující. Každý vynikající úder tak dostává punc razance a síly přenášený zvukem. Máte pocit, jako když každý svůj povedený úder oslavíte bouchnutím šampaňského.

Šetrné k životnímu prostředí

Plastové části rakety, jako je horní kryt rámu, průchodky na struny a koncovka rukojeti, jsou vyrobeny z ekologického materiálu Agiplast. Je biologicky rozložitelný a nepoškozuje přírodu.

Parametry

Velikost hlavy (in<sup>2</sup> / cm<sup>2</sup>) 100 palců 2 / 645 cm 2
Hmotnost bez výpletu (g) 295 g
Vyvážení bez výpletu (cm) 31,0 cm
Délka rakety (in/cm) 27,00 palců / 68,5 cm
Hustota výpletu 16 x 19
Profil rámu 24,5 mm FB
Hmotnost s výpletem (g) 309 g
Vyvážení s výpletem (cm) 32,0 cm