Tenisová raketa Wilson Clash V2.0 100

Cena
5 400 Kč

Původní cena
6 290 Kč

Ušetříte
14% (890 Kč)

Výrobce

Kód produktu
WR074011U

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Wilson právě představil druhou generaci inovací závodních raket na trhu - CLASH 100 V2 . Raketa je vyvážená na rukojeti, velmi pružná, ale stále stabilní s vynikající kontrolou. Wilson Clash 100 je mimořádně ovladatelná raketa s unikátním flexibilním rámem přesností a silou díky vylepšené technologii FortyFive. Tato dlouho očekávaná novinka je určena pro všechny generace hráčů a hráček, kteří se chtějí tenisem bavit a svých cílů chtějí dosáhnout co nejsnazším způsobem. Wilson Clash hroutí mýty a posouvá hranice.

Nástupce revolučního modelu Clash šokuje nejen působivou údernou silou bez ztráty kontroly, ale také svým vzhledem. Design nejvyšších modelů Clash 100, Clash 100 PRO a Clash 98 má na rámu rakety reliéfní nápis Clash. Tento naprosto jedinečný prvek, který se v tenisovém světě ještě nikdy neobjevil, je odvážným krokem společnosti Wilson, který dodává raketě na jedinečnosti. V kombinaci s pogumovaným rámem v extravagantním barevném schématu Anodized Elastic Infrared okamžitě upoutá pozornost všech zvědavců.

Wilson Clash 100 je tak chytře zkonstruována, že bude sedět vším a navíc je mimořádně šetrná k ruce a lokti, tedy ji ocení i hráči, kteří trpí tímto zdravotním handicapem.

Celý rám Wilson Clash 100 je netradiční, novátorský a proto se není čemu divit, že má raketa také svůj vlastní specifický zvuk. Ten je při perfektním zásahu středem velmi hlasitý a uklidňující. Každý vynikající úder tak dostává punc razance a síly přenášený zvukem. Máte pocit, jako když každý svůj povedený úder oslavíte bouchnutím šampaňského.

Šetrné k životnímu prostředí

Plastové části rakety, jako je horní kryt rámu, průchodky na struny a koncovka rukojeti, jsou vyrobeny z ekologického materiálu Agiplast. Je biologicky rozložitelný a nepoškozuje přírodu.

Parametry

Hustota výpletu 16 x 19
Profil rámu 24,5 mm FB
Velikost hlavy (in 2 / cm 2) 100 do 2/645 cm2
Hmotnost bez výpletu (g) 295 g
Vyvážení bez výpletu (cm) 31,0 cm
Délka rakety (in / cm) 27,00 in / 68,5 cm
Hmotnost s výpletem (g) 309 g
Vyvážení s výpletem (cm) 32,0 cm