Tenisová raketa Wilson Pro Staff 97 v14.0

Cena
8 250 Kč

Původní cena
8 739 Kč

Ušetříte
6% (489 Kč)

Výrobce

Kód produktu
WR125711U

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Legendární řada raket Pro Staff již 14. generace nabízí skvělou kontrolu s vynikající zpětnou vazbou a vzdušnější design rámu díky technologii Braid 45.

Wilson Pro Staff 97 v14.0 je odlehčená verze rakety tenisové legendy Rogera Federera. Zcela nová řada Pro Staff s elegantním a jedinečným designem, který je inspirován léty ověřenými tvary spojenými s moderními inovacemi. Dlouhodobým testováním raket Pro staff se zjistilo, že nejlepší ohyb raket byl ten, který se používal na raketách Pro Staff 90. Díky těmto poznatkům a technologiím Paradigm Bending se vylepšil cit, komfort a hratelnost rakety. Inovovaný grafitový materiál Braided Graphite má jednotlivá vlákna napletená pod úhlem 45° pro co nejčistší pocit ze hry. Nově propracované modely mají širší rám, který raketě dodává tu správnou razanci. Pro Staff 97 v14.0 poskytuje lehčí a obratnější rám pro každého hráče, který touží po klasické přesnosti a pocitu Pro Staff, ale dává přednost pružnosti, která je pro loket příjemnější. S raketou Pro Staff 97 se můžete těšit na vynikající zážitek ze hry.


Nová raketa Pro Staff má za úkol přilákat mladší generaci hráčů, kteří hledají klasické vlastnosti v moderní raketě. Opět si můžete vychutnat laserovou přesnost, nevídanou kontrolu, vynikající cit pro míč, výjimečnou stabilitu a výjimečný komfort. Raketa je nyní ještě o něco pružnější než její předchůdce a díky nové technologii Paradigm Bending dodává rámu větší razanci, aniž by byla ohrožena kontrola.Působivý design doplňuje prémiový kožený základní grip, který dodává raketě "retro" pocit a zároveň ještě více umocňuje její klasické vlastnosti. , pokud je to váš "hardcore" koníček nebo povolání, pak je tato raketa to nejlepší, co tenisový svět nabízí.V tomto případě nelze a ani by se nemělo předpokládat omluvu rakety.

- Michal Bayerl, tenisový trenér 2. třídy -

  • Raketa je dodávána bez výpletu a obalu

Parametry

Hustota výpletu 16 x 19
Velikost hlavy (in 2 / cm 2) 97 v 2/626 cm2
Hmotnost bez výpletu (g) 315 g
Vyvážení bez výpletu (cm) 31,0 cm
Délka rakety (in / cm) 27,00 in / 68,6 cm
Hmotnost s výpletem (g) 332 g
Vyvážení s výpletem (cm) 32,0 cm