Tenisová raketa Wilson Pro Staff 97L v14.0

Cena
7 190 Kč

Původní cena
7 499 Kč

Ušetříte
4% (309 Kč)

Výrobce

Kód produktu
WR125911U

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Legendární řada raket Pro Staff již 14. generace nabízí skvělou kontrolu s vynikající zpětnou vazbou a vzdušnější design rámu díky technologii Braid 45.

Wilson Pro Staff 97L v14.0 je zlatým středem série Pro Staff. Zcela nová řada Pro Staff s elegantním a jedinečným designem, který je inspirován léty ověřenými tvary spojenými s moderními inovacemi. Dlouhodobým testováním raket Pro staff se zjistilo, že nejlepší ohyb raket byl ten, který se používal na raketách Pro Staff 90. Díky těmto poznatkům a technologiím Paradigm Bending se vylepšil cit, komfort a hratelnost rakety.
Inovovaný grafitový materiál Braided Graphite má jednotlivá vlákna napletená pod úhlem 45° pro co nejčistší pocit ze hry. Nově propracované modely mají širší rám, který raketě dodává tu správnou razanci. S 290 gramy přesvědčí svojí lehkostí a obratností pro vyšší rychlost a lepší spin. Pletený grafit, mírné vyvážení do hlavy a slabší vibrace pro méně unavené svaly jsou výhodou pro všechny hráče. S raketou Pro Staff 97L se můžete těšit na vynikající zážitek ze hry.


Nová raketa Pro Staff má za úkol přilákat mladší generaci hráčů, kteří hledají klasické vlastnosti v moderní raketě. Opět si můžete vychutnat laserovou přesnost, nevídanou kontrolu, vynikající cit pro míč, výjimečnou stabilitu a výjimečný komfort. Raketa je nyní ještě o něco pružnější než její předchůdce a díky nové technologii Paradigm Bending dodává rámu větší razanci, aniž by byla ohrožena kontrola.Působivý design doplňuje prémiový kožený základní grip, který dodává raketě "retro" pocit a zároveň ještě více umocňuje její klasické vlastnosti. g osloví zkušené ženy, pokročilé muže a ambiciózní juniory, kteří potřebují velmi přesnou raketu s jednodušším ovládáním a kontrolou.

- Michal Bayerl, tenisový trenér 2. třídy -

  • Raketa je dodávána bez výpletu a obalu

Parametry

Hustota výpletu 16 x 19
Profil rámu 23 mm plochý paprsek
Velikost hlavy (in 2 / cm 2) 97 v 2/626 cm2
Hmotnost bez výpletu (g) 290 g
Vyvážení bez výpletu (cm) 32,5 cm
Délka rakety (in / cm) 27,00 in / 68,6 cm
Hmotnost s výpletem (g) 306 g
Vyvážení s výpletem (cm) 33,5 cm