Novinka v nabídce od firmy Yakima. Unikátní nosič kol na tažné zařízení, který sklopíte do kompaktních rozměrů. Cyklonosič Yakima FoldClick 3 přepraví dvě kola.

Revoluční a jednoduchý systém nasazení nosiče na tažné. Stačí jen nasadit, sklopit a je připraven sloužit - prostě jen "klik". Díky bezpečnostním prvkem máte jistotu správného upnutí. Bezpečný a jednoduchý.

``

Nosič kol Yakima FoldClick disponuje precizní povrchovou úpravou a atraktivním designem. Konstrukce je pevná, což poskytuje možnost převážení i elektrokol.

Ramínka na upevnění kol kola na držácích kol jsou nastavitelné do 2 poloh, což umožňuje přepravit různé velikosti kol od malých dětských až po velké horská kola. Samozřejmostí je sklopení nosiče is koly, abyste dostali do zavazadlového prostoru.

Demontáž a přenos nosiče Yakima FoldClick představuje pohodlnou záležitost, nosič je vybaven praktickým madlem za které ho uchopíte a složíte z tažného zařízení jednou rukou. Madlo oceníte i při přenášení nosiče. Navíc ho sklopíte do kompaktních rozměrů 74 x 28 x 67 cm, díky čemuž se pohodlně vejde i do toho nejmenšího zavazadlového prostoru.

Nosič kol Yakima FoldClick má 13 pinovou zásuvku (zpátečka + hmlovka) s redukcí na 7 pinovou v balení, speciální Power Lock zámek is bezpečnostními klíči.

Parametry

hmotnost 19 kg
jízdní kola 3x
upevnění na tažné zařízení
Nosnost (kg) 60
Max. hmotnost jednoho kola 20 kg
zamykání kol ano
Zamknutí nosiče ano
Max. průměr rámu kola 22 - 70 mm
Šířka (cm) 77
Integrované zadní svícení ano
Sklopení nosiče ano
Vhodné na tažné zařízení ano
uzamykání ano
Vhodné pro auta s rezervou na 5.dver Ne
Elektrický konektor 13 pólový
Délka (cm) 130
upevňovací popruhy za přední a zadní kolo + rám kola
Vhodné na kola s rozvorem 53 - 119 cm