Lera Scooters C1+ 1500W elektrický skútr modrý
Výrobce: Leramotors Kód produktu: 248 Doprava a platba
Elektrický skútr Lera Scooters C1+ 1500W. Velká, pohodlná elektrická koloběžka s 1500W motorem a dojezdem až 80 km je tím pravým dopravním prostředkem, který vás přepraví rychlostí 25 km/h. Baterii dobijete za 4-6 h a snadno i mimo koloběžku. Mezi hlavní výhody tohoto skútru patří velká kola, pohodlné sezení pro dvě osoby a široká výbava.
Pozor! Tento nový model elektrického skútru lze legálně používat bez řidičského průkazu. Rychlost je omezena na 25 km/h (tato rychlost bude rovněž uvedena v COC listu). Již se nemusíte obávat provozovat jej na silnici. Nabízíme tak skvělý dopravní prostředek, na kterém může jezdit téměř každý. Pokud nemáte řidičský průkaz nebo jste ho na nějakou dobu odevzdali, existuje možnost, jak jezdit dál.
Parametry
| Hmotnost | 67 kg |
|---|---|
| Rychlost | 25 km/h (možnosť odblokovať - informujte sa) |
| Rozměry | 190 x 39 x 100 cm |
| Nosnost | 200 kg |
| Motor | 1500 W |
| Baterie | Li 20Ah/ 60V |
| Brzdy | kotúčové, hydraulické |
| Kolesá | 18 x 9.5 |
| Řízení | cez riadidlá |
| Umístění motoru | v zadním kole |
| Doba nabíjania | 4-6 h |
| Svetlo | predné LED, LED blinkre |
| Dojazd | 80 km |








