Elektrická koloběžka Lera Scooters C6 2000W modrá
Výrobce: Leramotors Kód produktu: 121 Doprava a platba
Novinka pro letošní rok. Elektrická koloběžka Lera Scooters C6 2000W . Tato koloběžka vás oslní nadčasovým designem a motorem o výkonu 2000W který zajišťuje silnou akceleraci a rychlost 25 km/h (možnost odblokovat - informujte se) . Ještě pohodlnější jízdu vám zajistí výklopné stoupačky v přední části, díky kterým můžete mít nohy pohodlně natažené. Při jízdě na této koloběžce si budete připadat, že řídíte opravdu výjimečný stroj. Koloběžka disponuje LED světly, blinkry a digitálním displejem Lera Scooters nové generace. Nechybí ani alarm s dálkovým ovládáním. Koloběžku lze přihlásit na SPZ.
Parametry
| Hmotnost | 60 kg |
|---|---|
| Rychlost | 25 km/h (možnosť odblokovať - informujte sa) |
| Rozměry | 186 x 86,5 x 116 cm |
| Nosnost | 180 kg |
| Motor | 2000 W |
| Baterie | Li 20Ah/ 60V |
| Brzdy | hydraulické kotúčové |
| Kolesá | 18x9.5 |
| Řízení | cez riadidlá |
| Typ motora | bezkartáčový so spiatočkou |
| Umístění motoru | v zadnej časti |
| Svetlo | predné LED, LED blinkre |
| Dojazd | 70 km |







