Elektrická koloběžka Lera Scooters C6 2000W zelená
Výrobce: Leramotors Kód produktu: 125 Doprava a platba
Novinka pro letošní rok.Elektrická koloběžka Lera Scooters C6 2000W . pohodlně natažené. Při jízdě na této koloběžce si budete připadat, že řídíte opravdu výjimečný stroj Koloběžka disponuje LED světly, blinkry a digitálním displejem Lera Scooters nové generace. Nechybí ani alarm s dálkovým ovládáním.
Parametry
| Hmotnost | 60 kg |
|---|---|
| Rychlost | 25 km/h (možnosť odblokovať na 65 km/h) |
| Rozměry | 186 x 86,5 x 116 cm |
| Nosnost | 180 kg |
| Motor | 2000 W |
| Baterie | Li 20Ah/ 60V |
| Brzdy | hydraulické kotúčové |
| Kolesá | 18x9.5 |
| Řízení | cez riadidlá |
| Typ motora | bezkartáčový so spiatočkou |
| Umístění motoru | v zadnej časti |
| Svetlo | predné LED, LED blinkre |
| Dojazd | 70 km |







