Elektrická koloběžka X-scooters XR05 EEC Li oranžová
Výrobce: X-scooters Kód produktu: XR05-O Doprava a platba
Velká a pohodlná elektrokoloběžka X-scooters XR05 s 1200 W motorem a dojezdem až 50 km je tím pravým dopravním prostředkem, který Vás přepraví na všech komunikacích. Baterii můžete dobít za 8 ha to snadno i mimo koloběžku. Mezi hlavní přednosti této koloběžky patří velká kola, pohodlné sezení pro dvě osoby a široká výbava. Koloběžku lze přihlásit na SPZ a provozovat na pozemních komunikacích. Koloběžka je dodávána v originálním balení, v demontovaném stavu pro přepravu. Nenáročná montáž, přesto doporučujeme provést prodejcem nebo v moto servisu.
Udávaná hodnota maximálního dojezdu koloběžky je měřena za ideálních podmínek pro jízdu - zatížení 75 kg, rovinatý terén, teplota vzduchu min.15 °C, plně nabitá (a nová) baterie, správně nahuštěné pneumatiky, kvalitní vozovka, ekonomický styl/režim jízdy. Reálné podmínky ovlivňující uvedené parametry a další faktory pro jízdu mohou snížit dojezd až na 50% (i méně) z uvedené hodnoty.
Věnujte pozornost stavu baterie a nenechávejte baterii zcela vybít. Když není koloběžka používána po dobu 30 dnů, nabijte a uskladněte baterii na suchém a chladném místě (při tepolotě min. 10°C). Každých 30 dní baterii nabijte, jinak může dojít k nevratnému poškození baterie, které nepodléhá záruce.
Upozornění: Při používání elektrické koloběžky je uživatel povinen dodržovat pravidla silničního provozu (zákon č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu)) a dodržovat předpisy pro provoz na pozemních komunikacích (zákon č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích)). Dodržujte zákony, legislativu a bezpečnostní pokyny v zemi, kde koloběžku provozujete.
Parametry
| Hmotnost | 75 kg |
|---|---|
| Rychlost | informujte sa |
| Rozměry | 190 x 39 x 100 cm |
| Nosnost | 200 kg |
| Motor | 1200 W |
| Baterie | Li 21Ah/ 60V |
| Brzdy | kotúčové, hydraulické |
| Kolesá | 18x8.00-8 |
| Řízení | páčka na řídítkách |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Umístění motoru | v zadním kole |
| Doba nabíjania | 6-8 h |
| Dojazd | 50 km |


