Elektrický motocykl Super Soco TC MAX s hliníkovými koly
Výrobce: Super Soco Kód produktu: SC_TC_MAX Doprava a platba
Zažijte dokonalou rovnováhu síly, výkonu a stylu s modelem Super Soco TC Max s hlinikovými koly . Vlajková loď TC Max osloví hned na první pohled dravým, sportovním, ale zároveň elegantním designem, dynamickým LED světlometem a moderním displejem. Maximální výkon 5,1 kW a výjimečné zrychlení jsou možné díky špičkovému motoru a lehké konstrukci.

![]() | MAXIMÁLNÍ VÝKON PRO MODERNÍHO JÍZDCE Elektrický motocykl TCmax je dokonalou volbou pro moderního, dynamického jezdce, který touží po maximální rychlosti a udržitelném způsobu přepravy. Ve srovnání s benzinovými motocykly poskytuje TC MAX jednodušší a uživatelsky přívětivější zážitek z jízdy, neboť jeho elektrický motor poskytuje okamžitý točivý moment a zrychlení bez potřeby řazení převodových stupňů.
|
OBJEVTE MODERNÍ SVĚT TECHNOLOGIÍ E-motocykl TCmax má několik propracovaných funkcí, které z něj dělají pohodlný a bezpečný elektrický motocykl: systém řízení baterie, bezklíčové zapínání, zabudovaný alarm, uzamčení kola a další bezpečnostní funkce. Inteligentní systém správy baterie pomáhá optimalizovat výkon a životnost lithium-iontové baterie motocyklu. Moderní LCD displej poskytuje jezdci data v reálném čase, jako například rychlost, úroveň nabití baterie, dojezd a další.
| ![]() |
![]() | DRAVÝ SPORTOVNÍ DESIGN, KTERÝ ZAJME Elektrický motocykl SUPER SOCO TCmax s dravým, sportovním, ale zároveň elegantním designem byste si na první pohled mohli zmýlit s klasickým benzinovým motocyklem. Tento model byl expertně navržen tak, aby jezdcům poskytl dokonalý zážitek z jízdy, včetně aerodynamické karoserie s nízko položeným rámem, který nejenže vytváří nadčasový design, ale také zlepšuje celkový výkon minimalizováním odporu větru. Kombinovaný brzdový systém (CBS) zaručuje bezpečné a účinné zpomalení za každé jízdní situace.
|
NABÍJEJTE KDEKOLIV DÍKY PŘENOSNÉ BATERII Díky vyjímatelné baterii umožňují e-motorky Vmoto SUPER SOCO pohodlné nabíjení doma nebo v práci pomocí standardní 230V zásuvky, proto není nutná speciální nabíjecí stanice ani garáž. Model TC MAX je navíc vybaven inteligentním systémem řízení baterie, který chrání baterii před přebíjením, což prodlužuje její celkovou životnost.
| ![]() |

Parametry
| Typ baterie | Lithium-ion |
|---|---|
| Spotreba energie | 33 Wh/km |
| Kapacita | 72 V 45 Ah |
| Brzdy | hydraulické – kotúčové, systém CBS |
| Typ motora | Elektrický |
| Displej | Digitálny LCD |
| Doba nabíjania | do 4 h |
| Menovitý výkon | 3,9 kW |
| Záruka | 2 roky na motorku aj batériu (800 nabíjacích cyklov) |
| Max. rýchlosť | informujte sa |
| Max. výkon | 5,1 kW |
| Max. uhol stúpania | 17° |
| Dojazd s 1 batériou | 70 – 110 km |
| Dojazd s 2 batériami | nie je možné vybaviť druhou batériou |
| Nabíjanie | 230 V zásuvka |
| Kategória vozidla | L3e |
| Rázvor | 1 347 mm |
| Hmotnosť s batériou | 105 kg |
| D × Š × V | 1 963 x 710 x 1 047 mm |
| Výška sedenia | 890 mm |
| Výška podvozka | 198 mm |
| Predná pneumatika | 90/80 – 17 |
| Zadná pneumatika | 120/70 – 17 |
| Počet miest na sedenie | 2 |
| Max. nosnosť | 176 kg |
| Svetlá | LED predné svetlá s DRL |
| Smerovky | LED |
| Bezpečnosť | Bezkľúčové zapínanie, sledovanie v aplikácií, alarm a blokovanie kolies |
| Aplikácia | Áno |
| Režimy jazdy | 3 módy (Eco, Normal, Sport) |






