Elektrokoloběžka X-scooters XR03 EEC 48V Li bílá
Výrobce: X-scooters Kód produktu: XR03EEC-Li-W Doprava a platba
Nový model elektrokoloběžky X-scooters XR03 s lithiovou baterií Vám umožní rychlou, pohodlnou a snadnou přepravu. V této konfiguraci má koloběžka výkonný 1800W motor, kotoučové brzdy, LED světlo, LCD panel a zadní košík. Koloběžku lze registrovat pro provoz na pozemních komunikacích (SPZ). Koloběžka je dodávána v originálním balení, v demontovaném stavu pro přepravu. Jednoduchá montáž.
Udávaná hodnota maximálního dojezdu koloběžky je měřena za ideálních podmínek pro jízdu - zatížení 75 kg, rovinatý terén, teplota vzduchu min.15 °C, plně nabitá (a nová) baterie, správně nahuštěné pneumatiky, kvalitní vozovka, ekonomický styl/režim jízdy. Reálné podmínky ovlivňující uvedené parametry a další faktory pro jízdu mohou snížit dojezd až na 50% (i méně) z uvedené hodnoty.
Věnujte pozornost stavu baterie a nenechávejte baterii zcela vybít. Když není koloběžka používána po dobu 30 dnů, nabijte a uskladněte baterii na suchém a chladném místě (při tepolotě min. 10°C). Každých 30 dní baterii nabijte, jinak může dojít k nevratnému poškození baterie, které nepodléhá záruce.
Upozornění: Při používání elektrické koloběžky je uživatel povinen dodržovat pravidla silničního provozu (zákon č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu)) a dodržovat předpisy pro provoz na pozemních komunikacích (zákon č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích)). Dodržujte zákony, legislativu a bezpečnostní pokyny v zemi, kde koloběžku provozujete.
Parametry
| Hmotnost | 43 kg |
|---|---|
| Rychlost | informujte sa |
| Rozměry | 127 x 61,5 x 111 cm |
| Nosnost | 115 kg |
| Motor | 1800 W |
| Baterie | Li 12Ah/ 48V |
| Brzdy | kotoučové |
| Kolesá | 3.00-6 |
| Řízení | páčka na řídítkách |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Umístění motoru | v strede |
| Doba nabíjania | 6-8 h |
| Dojazd | 25 km |



