Elektrokoloběžka X-scooters XR10 EEC Li

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Původní cena 59 990 Kč. Ušetříte 2% (1 000 Kč) 58 990 Kč
ks

Výrobce: X-scooters Kód produktu: XR10 Doprava a platba

Zcela nový výkonný model elektrokoloběžky X-scooters XR10 s 3000W motorem a 60V baterií. Koloběžka má 2 rychlosti. Součástí je držák na telefon, rychlá nabíječka a zadní box. Rychlost je výrobcem omezena na 45 km/hz důvodu zákonných požadavků, odblokování je možné prodejcem na žádost a odpovědnost zákazníka. Koloběžku lze registrovat pro provoz na pozemních komunikacích (SPZ). Koloběžka je dodávána v originálním balení, v demontovaném stavu pro přepravu. Nenáročná montáž, přesto doporučujeme provést prodejcem nebo v moto servisu.

Udávaná hodnota maximálního dojezdu koloběžky je měřena za ideálních podmínek pro jízdu - zatížení 75 kg, rovinatý terén, teplota vzduchu min.15 °C, plně nabitá (a nová) baterie, správně nahuštěné pneumatiky, kvalitní vozovka, ekonomický styl/režim jízdy. Reálné podmínky ovlivňující uvedené parametry a další faktory pro jízdu mohou snížit dojezd až na 50% (i méně) z uvedené hodnoty.

Věnujte pozornost stavu baterie a nenechávejte baterii zcela vybít. Když není koloběžka používána po dobu 30 dnů, nabijte a uskladněte baterii na suchém a chladném místě (při tepolotě min. 10°C). Každých 30 dní baterii nabijte, jinak může dojít k nevratnému poškození baterie, které nepodléhá záruce.

Upozornění: Při používání elektrické koloběžky je uživatel povinen dodržovat pravidla silničního provozu (zákon č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu)) a dodržovat předpisy pro provoz na pozemních komunikacích (zákon č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel) na pozemních komunikacích)). Dodržujte zákony, legislativu a bezpečnostní pokyny v zemi, kde koloběžku provozujete.

Parametry

Hmotnost 88 kg
Rozměry 186 x 77 x 121 cm
Nosnost 200 kg
Motor 3000 wattov
Baterie Li 30Ah/60V
Brzdy kotúčové, hydraulické, eABS
Drive 60 km
Kolesá 12",
Řízení páčka na řídítkách
Typ motora bezkefový
Umístění motoru v zadním kole
rýchlosť 55 km/h
Doba nabíjania 4 h