Elektrokoloběžka X-scooters XR11 EEC 48V Li
Výrobce: X-scooters Kód produktu: XR11-B Doprava a platba
Nový, inovativní a dobře propracovaný model elektrokoloběžky nové generace X-scooters XR11 . Ve výbavě má koloběžka výkonný 2100 W motor. Koloběžku lze registrovat pro provoz na pozemních komunikacích (SPZ). Koloběžka je dodávána v originálním balení, v demontovaném stavu pro přepravu. Jednoduchá montáž.
Udávaná hodnota maximálního dojezdu koloběžky je měřena za ideálních podmínek pro jízdu - zatížení 75 kg, rovinatý terén, teplota vzduchu min.15 °C, plně nabitá (a nová) baterie, správně nahuštěné pneumatiky, kvalitní vozovka, ekonomický styl/režim jízdy. Reálné podmínky ovlivňující uvedené parametry a další faktory pro jízdu mohou snížit dojezd až na 50% (i méně) z uvedené hodnoty.
Věnujte pozornost stavu baterie a nenechávejte baterii zcela vybít. Když není koloběžka používána po dobu 30 dnů, nabijte a uskladněte baterii na suchém a chladném místě (při tepolotě min. 10°C). Každých 30 dní baterii nabijte, jinak může dojít k nevratnému poškození baterie, které nepodléhá záruce.
Upozornění: Při používání elektrické koloběžky je uživatel povinen dodržovat pravidla silničního provozu (zákon č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu)) a dodržovat předpisy pro provoz na pozemních komunikacích (zákon č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích)). Dodržujte zákony, legislativu a bezpečnostní pokyny v zemi, kde koloběžku provozujete.
Parametry
| Hmotnost | 66 kg |
|---|---|
| Rychlost | informujte sa |
| Rozměry | 144 x 64 x 130 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Motor | 2100 W |
| Baterie | Li 20Ah/ 48V |
| Brzdy | kotoučové |
| Kolesá | 90/65-8 | 130/50-8 |
| Řízení | páčka na řídítkách |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Umístění motoru | v strede |
| Doba nabíjania | 6-8 h |
| Dojazd | 30 km |



