Elektrokoloběžka X-scooters XS02 MiNi červená
Výrobce: X-scooters Kód produktu: XS02mini-R Doprava a platba
Malá elektrokoloběžka X-scooters XS02 je dostupná v mnoha barvách, váží pouhých 9 kg, jede rychlostí až 15 km/ha na jedno nabití umožní dětem zábavu celých 7 km. Dle zkušeností uživatelů je vhodná pro děti do 9 let. Koloběžka je dodávána v originálním balení, v demontovaném stavu pro přepravu. Jednoduchá montáž.
Udávaná hodnota maximálního dojezdu koloběžky je měřena za ideálních podmínek pro jízdu - zatížení 75 kg, rovinatý terén, teplota vzduchu min.15 °C, plně nabitá (a nová) baterie, správně nahuštěné pneumatiky, kvalitní vozovka, ekonomický styl/režim jízdy. Reálné podmínky ovlivňující uvedené parametry a další faktory pro jízdu mohou snížit dojezd až na 50% (i méně) z uvedené hodnoty.
Věnujte pozornost stavu baterie a nenechávejte baterii zcela vybít. Když není koloběžka používána po dobu 30 dnů, nabijte a uskladněte baterii na suchém a chladném místě (při tepolotě min. 10°C). Každých 30 dní baterii nabijte, jinak může dojít k nevratnému poškození baterie, které nepodléhá záruce.
Upozornění: Při používání elektrické koloběžky je uživatel povinen dodržovat pravidla silničního provozu (zákon č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu)) a dodržovat předpisy pro provoz na pozemních komunikacích (zákon č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel) na pozemních komunikacích)). Dodržujte zákony, legislativu a bezpečnostní pokyny v zemi, kde koloběžku provozujete.
Parametry
| Hmotnost | 9 kg |
|---|---|
| Rychlost | 15 km/h |
| Rozměry | 78 x 41 x 90 cm |
| Nosnost | 40 kg |
| Motor | 120 W |
| Baterie | Pb 24 V |
| Brzdy | bubnové |
| Kolesá | 12 cm |
| Řízení | páčka na řídítkách |
| Typ motora | kartáčový |
| Umístění motoru | v zadním kole |
| Doba nabíjania | 6-8 h |
| Dojazd | 7 km |

